KALENDARZE artystyczne 2020

Prestiżowa grupa 13-planszowych kalendarzy ściennych, przeznaczona dla bardziej wymagających Klientów. Kalendarze artystyczne charakteryzują się większym formatem, oryginalnym doborem i tematyką zdjęć oraz wyższą jakością druku. Przeznaczone są dla firm, które pragną wyróżnić się na rynku i zareklamować swoje usługi w sposób bardziej wyrafinowany. Dzięki połączeniu oryginalności wzornictwa oraz praktyczności użytkowania, grupa kalendarzy artystycznych cieszy się coraz większą popularnością. Uniwersalna tematyka fotografii dostosowana jest do szerokiego grona odbiorców, a przedłużone plecki przy każdym kalendarzu umożliwiają wykonanie jednokrotnego, całorocznego nadruku reklamowego. Jako elegancki dodatek, do kalendarza można dokupić kopertę „eko”.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze artystyczne

Ocena klientów: 5.0 / 5 Ilość opinii: 6
Kalendarze artystyczne

Ocena: 5 na 5

Piękne pejzaże...

Berta
Bardzo ładne kalendarze

Ocena: 5 na 5

Kalendarze tego wydawnictwa cechuje wyjątkowa staranność wykonania oraz bardzo ładne zdjęcia. Czytelne kalendarium dodatkowo podkreśla walory kalendarza.

Paweł
Kalendarze

Ocena: 5 na 5

Super! Kupiłam, - jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco wszystkim. :) Agata

Agata Srąg
Erotic art

Ocena: 5 na 5

Bardzo łądny - artystyczny kalendarz. Niebanalne zdjęcia. Jedyny kalendarz aktu, który można powiesić na ścinie bez wstydu. Pozdrawiam Mm.

Mariusz M.
Kalendarz "Kwiaty w bukietach"

Ocena: 5 na 5

Witam Państwa, od kilku lat regularnie kupuję kalendarz "Kwiaty w bukietach" (duży format). Zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne nowe wydanie (na rok 2019 jeszcze nie zdążyłam kupić). Zachwycają mnie te piękne fotografie i cieszy wysoka jakość druku. Ale niezmiernie ważny jest dla mnie też sam kalendarz - pomimo, że nie zajmuje dużo miejsca na stronie - jest czytelny (fajnie, że są naniesione imieniny i polskie święta). Ten kalendarz ma w naszym domu swoje specjalne miejsce - na granicy jadalni i kuchni i zawsze z przyjemnością spoglądamy na te piękne fotografie. Lubię zmiany dekoracji wnętrza, i ten przedmiot świetnie spisuje się w tej roli - co miesiąc mogę cieszyć się nowym "obrazem". Jest jednak w tym kalendarzu pewna rzecz, która mnie irytuje i to dość mocno... Chodzi mi o kompletny brak powiązania kompozycji kwiatowych z porą roku (miesiącem w kalendarzu). To zupełny bezsens, że np. w maju na fotografii jest kompozycja z wrzosami lub owocami jarzębiny, a z kolei w listopadzie lub w grudniu - kwitnąca konwalia lub gałązki bzu...wrrr!!! Śmiejemy się z mężem, że ktoś przygotowując materiał do druku baaaardzo (!!!) się starał, aby kwiaty na dany miesiąc nie miały kompletnie nic wspólnego z porą roku... Byłoby miło, gdybyście Państwo zwrócili na to uwagę i nieco dostosowali obraz do konkretnego miesiąca. Nie chodzi mi oczywiście o to aby powstał kalendarz ogrodniczy, jednak przyjemnie byłoby np. wiosną mieć na ścianie piękną fotografię z wiosennymi kwiatami - a nie jesienne lub zimowe "klimaty". (To chyba najwłaściwsze określenie "klimaty" - zależałoby mi na tym, aby kompozycja kojarzyła się w jakikolwiek sposób z danym miesiącem lub z porą roku). Dla mnie to ma duże znaczenie - zwłaszcza, że wszystkie zamieszczane fotografie są naprawdę niezwykle piękne - gratuluję wyboru. Serdecznie pozdrawiam i życzę Państwu wielu zadowolonych i stałych (jak ja) klientów :) Joanna

Joanna Kowalczyk
Piękne pejzaże, ale

Ocena: 5 na 5

Wg mnie to trochę niepotrzebne te "przysłowia" na każdy miesiąc. Piszę w cudzysłowie, no bo widać już na pierwszy rzut oka, że to wymyślone na siłę.

Michał Jaśkiewicz

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.