KALENDARZE czterodzielne wieloplanszowe 2020

Kalendarze ścienne z praktycznym „biurowym”, poczwórnym układem miesięcy: poprzedni, bieżący i dwa następne - dla łatwiejszego planowania. W odróżnieniu od tradycyjnych kalendarzy trójdzielnych, posiadają 13 plansz, zaś każdy miesiąc zawiera inną fotografię. Dla lepszej orientacji w kalendarium miesiąc bieżący wyróżniono kolorem tła. Jest to oryginalna próba połączenia zalet praktycznych kalendarzy biurowych (które są zwykle proste i oszczędne w formie) z dekoracyjnymi walorami typowych kalendarzy ściennych.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze czterodzielne wieloplanszowe

Ocena klientów: 4.8 / 5 Ilość opinii: 4
Brak tych kalendarzy w Słupsku,

Ocena: 5 na 5

Przez 4 kolejne lata udawało mi się kupić Państwa kalendarze. Niestety na rok 2011 już nie udało mi się kupić takiego kalendarza. W tym roku już zaczęłam szukać kalendarza trójdzielnego TW2 Malarstwo, ale niestety nigdzie go nie ma. Podejrzewam, że i w następnym 2012 r. też go nie dostanę. Chciałam kupić 3 takie kalendarze, ale Państwo w swoim sklepie internetowym sprzedajecie tylko paczki po 25 egzemplarzy. Bardzo więc proszę o przesłanie na moją pocztę e-mejlową: ksmoroz@wp.pl informacji w jakim EMPIKU w Słupsku będę mogła Państwa kalendarze kupić.

Krystyna Moroz
Odpowiedź Redakcji:

Witam Pani Krystyno, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem handlowym. Uzyska Pani namiary na punkty sprzedaży naszych kalendarzy w okolicach Słupska.

Rewelacyjne kalendarze trójdzielne wieloplanszowe

Ocena: 5 na 5

Fantastyczne kalendarze, brak mi słów rewelacja....Malarstwo i Polska, właśnie go poszukuję. Przez poprzednie dwa lata udawało mi się go kupić ale teraz na 2012 zupełnie nie wiem gdzie go szukać. Wszystkie znajome mi księgarnie nie posiadają tego kalendarza w Warszawie a Państwa wydawnictwo sprzedaje ale tylko po 20 szt. w paczce.Bardzo proszę o jakiś adres empik-u ewentualnie księgarni gdzie mogłabym go dostać podam swój adres mailowy: [edytowane przez administratora] Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam Anna Wiśniewska -;))

Anna Wiśniewska
brak kalendarza w mojej okolicy

Ocena: 5 na 5

Kalendarz trójdzielny Polska jest liczny. Łączy w sobie wszystkie zalety kalendarza trójdzielnego i "zwykłego" - można co miesiąc cieszyć oczy przepięknym widokiem. Niestety od momentu, gdy go kupiłam po raz pierwszy w 2011, zdobycie go graniczy z cudem... Mieszkam w Poznaniu na Junikowie, w pobliżu tylko Empik, a tam jest niedostępny, podobnie jak w Merlinie, na Allegro cenę ma obłędną, a biegać po mieście nie mam czasu i możliwości. Szkoda, że bezpośrednio u Pastwa nie można zamówić pojedynczej sztuki.

Magorzata Urbaniak
Przepiękne kalendarze

Ocena: 4 na 5

Od bardzo dawna kupuję kalendarze tego Wydawnictwa. Ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawy wzór łączący w sobie dekoracyjność kalendarzy wieloplanszowych z praktycznością kalendarzy trójdzielnych. Gratuluję pomysłu.

Filip

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.