KALENDARZE ścienne 2020

Najbardziej popularna i największa grupa kalendarzy barwnych, przeznaczonych do wieszania na ścianie. W skład kalendarzy ściennych wchodzą: kalendarze jednoplanszowe, kalendarze reklamowe, kalendarze rodzinne, kalendarze artystyczne, kalendarze notatnikowe oraz kalendarze trójdzielne. Wszystkie oferowane przez nas kalendarze ścienne zawierają najwyższej jakości zdjęcia profesjonalnych fotografików oraz starannie opracowane kalendarium. Stylistyka, a także kolor kalendarium dobierane są indywidualnie do poszczególnych wzorów kalendarzy. Tematyka zdjęć kalendarzowych jest niezwykle szeroka: krajobrazy Polski i świata, kwiaty, zwierzęta, samochody, ogrody, żaglowce, dzieci, malarstwo, wędkarstwo, akwarystyka, dziewczyny, sporty, zamki, kulinaria itp. Wśród tak bogatej oferty każdy kontrahent znajdzie kalendarze o odpowiednim dla siebie wzornictwie.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze ścienne

Ocena klientów: 5.0 / 5 Ilość opinii: 2
opinia o kalendarzu ściennym

Ocena: 5 na 5

w zeszłym roku, po dłuższym poszukiwaniu kupiłem piękny kalendarz ścienny "lucrum". Również i w tym roku szukałem w księgarniach i innych "kioskach" kalendarza wydanego przez lucrum, niestety bezskutecznie. Dlaczego tak się upierałem by nabyć ten kalendarz. Otóż grafika tego kalendarza (z zeszłego roku) była wspaniała bo kolory były żywe, stonowane, piękne krajobrazy których oglądanie stanowiło dla mnie i domowników przyjemność. Polecam każdemu ten kalendarz.

Mieczysław Foltyn
szkoda :(

Ocena: 5 na 5

W 2018 i w 2019 miałam fantastyczny kalendarz rodzinny lux firmy lucrum, w każdej dziennje kratce było mnóstwo miejsca na zapiski, a papier z którego był zrobiony kalendarz był "łatwy w obsłudze" nic się z niego nie ścierało, nie był śliski. W tym roku nie moge takiego znaleźć :(

iwona
Odpowiedź Redakcji:

Prawdopodobnie pisze Pani o serii PK - kalendarze kwadratowe; w tym roku są sprzedawane przez placówki Poczty Polskiej.

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.