KALENDARZE rodzinne 2020

kalendarze rodzinne i tematyczne - wygląd kalendarza po rozłożeniu

Grupa barwnych kalendarzy ściennych, przeznaczona przede wszystkim dla odbiorców indywidualnych. Szeroka oferta zawiera różnorodne wzory tematyczne: pejzaże, kwiaty, zwierzęta, malarstwo, ogródki, wędkarstwo, kulinaria itp. Kalendarze posiadają niewielki format, dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca na ścianie. Czytelne kalendarium umożliwia także prowadzenie niewielkich notatek. Niektóre z kalendarzy posiadają rozbudowaną warstwę tekstową, np. kalendarz „Psy” zawiera krótkie opisy przedstawionych ras oraz zasady żywienia psa, w kalendarzu „Koty” można znaleźć wiele ciekawostek dotyczących pielęgnacji, psychiki i diety kota, kalendarz „Ogródki przydomowe” oferuje kalendarium opracowane zgodnie z zasadami biodynamiki, zaś w kalendarzu „Wędkarskim” zamieszczono kalendarium brań oraz szereg porad dla aktywnych wędkarzy.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze rodzinne

Ocena klientów: 4.5 / 5 Ilość opinii: 17
Super kalendarz

Ocena: 5 na 5

Od kilku lat kupuję ten kalendarz- uważam, że jest świetny. Zdjęcia kociaków z roku na rok coraz fajniejsze!!! Pozdrawiam, Gosia

Gosia
Pozytywna

Ocena: 5 na 5

Kalendarz jest bardzo ładny ,posiada dużo porad dla początkujących ogrodników.Szkoda tylko ,że nie można go kupić w sprzedaży detalicznej.Pozdrawiam.

Maria Pruś
Sprzedaż detaliczna kalendarzy

Ocena: 5 na 5

Nasze kalendarze są w sprzedaży detalicznej głównie w księgarniach Empik. Dodatkowo od listopada będzie można je kupić na Poczcie Polskiej.

Administator
Estetyka i funkcjonalność.

Ocena: 5 na 5

Kalendarze waszego wydawnictwa są bardzo ładne i zawierają wiele potrzebnych informacji w codziennym życiu.Kupuję je już wiele lat.Muszę mieć kalendarz kulinarny,który wisi w kuchni no i kwiaty.Odpowiada mi ich wielkość i przejrzystość stron. Życzę by kalendarze w następnych latach były równie piękne i pozdrawiam serdecznie!

Ewa Mańkowska
KALENDARZ WEDKARSKI

Ocena: 5 na 5

witam od kilku lat kupuje wasz kalendarz wedkarsi przez internet lub jak mi się uda kupic gdzies indziej to to jest to chciałbym go kupic ,poniewaz ten produkt mi się podoba jest duzo zdjęć ,wiadomości,ciekawych informacji odnośnie wędkarzy jest super,tylko nie można kupic indywidualnie bardzo bym prosiło przysłanie Pozdrawiam Roberto.

Robert Drapała
kalendarze rodzinne

Ocena: 5 na 5

Zawsze kupuje kalendarze z tej firmy oczywiscie z psiakami są po prostu najlepsze w swoim rodzaju.Polecam.Gdyby kiedy producent zdecydował się na zrobienie kalendarz z jedną rasa np.Syberian Husky,Alaskan Malamute lub zebrac pokrewne rasy to by była rewelacja

Magorzata Kulpa
kalendarz kulinarny

Ocena: 4 na 5

Co roku kupuję Wasz kalendarz. Kulinarny przypadł mi szczególnie do gustu ponieważ sam lubię czasami coś przygotować. Swoją drogą to fajne połączenie kalendarza z przepisami kulinarnymi. Szkoda tylko ,że potrawy nie zawsze wyglądają tak apetycznie i kolorowo jak na zdjęciach.

Zbigniew
Kalendarze rodzinne

Ocena: 5 na 5

Jak co roku postaram się nabyć kalendarz "Ogródki", z przydatnymi radami dotyczącymi uprawy przydomowych rabat, czy ogródków warzywnych....

Magdalena
rodzinne

Ocena: 5 na 5

Psy są b o s k i e !!!

Kasia Tutylewicz
Samochody

Ocena: 5 na 5

Czy będzie kalendarz z samochodami na 2017?

Aga
Odpowiedź Redakcji:

Witam, w tym roku w ofercie dotyczącej motoryzacji mamy jedynie RW 28 Samochody Retro.

kalendarz rodzinny misie

Ocena: 5 na 5

Od 4 lat kupowałam kalendarz rodzinny misie -czy na rok 2017 nie będzie kalendarza z pluszowymi misiami? Pozdrawiam

Dorota Kuczkowska
Odpowiedź Redakcji:

Dziękujemy za uwagi dotyczące kalendarza WL Misie. W tym roku zdecydowaliśmy się jednak wydać kalendarz rodzinny "Świat dziecka" z bardzo ładnymi ilustracjami. Liczyliśmy na to, że będzie on cieszył się równie dużym powodzeniem jak "Misie". Weźmiemy jednak pod uwagę pytania klientów i na sezon 2018 spróbujemy wprowadzić ponownie ten kalendarz do planu wydawniczego.

Misie poszukiwane

Ocena: 5 na 5

Nie pomyślałam, że wydawnictwo mogło zrezygnować z kalendarza Misie. Szukałam na wszystkich pocztach. Jestem rozczarowana. Czy w przyszłości (oczywiście gdy Misie powrócą) Wydawnictwo rozważa sprzedaż dla osób fizycznych?

Bogumiła Listwan
Brak serii

Ocena: 2 na 5

Od paru lat kupuję Państwa kalendarz rodzinny "MISIE". Szkoda że w tym roku zabrakło dla niego miejsca :(

Mariusz Turkot
Misie

Ocena: 5 na 5

Jak ja przeżyję ten rok bez MISI. Mam kolekcję z kilku lat. Smutno bez nich

Ewa Klepacka
misie

Ocena: 5 na 5

czy w 2017 roku nie ma kalendarza z misiami?

Robert Wierzej
Misie

Ocena: 5 na 5

Kupuję te kalendarze od lat, raz Tatry, raz pejzaże polskie, ale MISIE podbiły moje serce!!!

Agnieszka
Kolejny rok z kalendarzem .

Ocena: 1 na 5

Ja najbardziej lubie pejzaz Polski ,ale teraz nazwa miesiaca jest na dole . A ja wole na gorze .. I raczej kupie TATRY . A piekne krajobrazy maja foto dla mnie nie za bardzo :/ . Funkcjonalnosc kalandarzy na dobrym poziomie .

Magda

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.