Kalendarze indywidualne i personalne

Mając świadomość wzrastających wymagań klientów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku kalendarzy, pragniemy zaoferować Państwu możliwość dostosowania kalendarzy z naszej oferty do własnych upodobań. Oferujemy szeroki wachlarz ściennych kalendarzy indywidualnych, począwszy od nadruków reklamowych metodą sitodruku i tampondruku, poprzez indywidualnie zaprojektowane główki do kalendarzy trójdzielnych, a skończywszy na indywidualnym projekcie kalendarzy jednoplanszowych.

Możliwości personalizacji kalendarzy książkowych nie kończą się na tłoczeniach, które w przypadku okleiny Vivella uzyskują efekt przebarwienia. Oferta dostosowania tych kalendarzy do własnych potrzeb obejmuje między innymi wklejki, nadruki laserem, indywidualne wstążki itp.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kalendarzy indywidualnych i personalnych

kalendarze książkowe - indywidualizacja

MAKIETY oraz SZABLONY do projektów indywidualizacji znajdują się w materiałach do pobrania.

UWAGA:
Przy projektowaniu matrycy do tłoczeń i nadruków sitem, należy unikać dużych, jednolitych płaszczyzn (zaleca się ich zamianę na tłoczenie obrysem).
Grubość cienkich linii nie powinna być mniejsza niż 0,3 mm.Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.