KALENDARZE reklamowe 2023

Grupa 13-planszowych kalendarzy ściennych, przeznaczona specjalnie pod nadruk reklamowy. Standardowy format, duży zakres tematyczny, praktyczne, czytelne kalendarium oraz dobrej jakości papier sprawiają, że kalendarze reklamowe cieszą się dużą popularnością wśród nabywców. Jednokrotny nadruk reklamowy wykonuje się na przedłużonej tekturce, dzięki czemu jest on widoczny przez cały rok, zapewniając właściwy efekt reklamy wizualnej.
Intensywne barwy zdjęć wraz z dobranym kolorystycznie kalendarium powodują, iż kalendarze reklamowe pełnią rolę nie tylko praktycznego wyposażenia każdego biura, ale i funkcję ozdobną, znacznie podnosząc estetykę otoczenia. Do grupy najpopularniejszych kalendarzy reklamowych należą również kalendarze jednoplanszowe.

Jako elegancki dodatek, do kalendarza można dokupić kopertę „eko”.

Jesteś zainteresowany zakupem? Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym!

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze reklamowe

Ocena klientów: 4.3 / 5 Ilość opinii: 14
Całkiem dobry, ale możnaby poprawić

Ocena: 4 na 5

Kalendarz jest w miarę przyzwoity. Nie podoba mi się kolorystyka i rozmieszczenie miesięcy. Jednak funkcjonalność i ogólne wrażenie estetyczne jest bardzo pozytywne.

Patryk
Ładne pejzaże

Ocena: 5 na 5

Ładne pejzaże autorstwa pani Magdaleny Kempki (często odwiedzam jej galerię internetową) szczególnie dla mieszkających w mieście. Nie został jednak dopasowany przez wydawnictwo obraz na marzec. Jesienna aura obrazu jak i tytuł samego obrazu brzmi "Jesienne łodzie"(obrazek pasuje raczej do m-cy październik lub listopad ). Marzec to już raczej przedwiośnie.

Beata
Tatry

Ocena: 5 na 5

Bardzo ładne kalendarze ,duży wybór tematyczny, profesjonalnie wykonane zdjęcia i bardzo czytelne kalendarium. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Ja osobiście wybrałem kal. "Pejzaże Tatrzańskie". Ilekroć patrze na te piękne zdjęcia od razu przypominają mi się moje wypady do Zakopanego.

Ryszard
Kalendarze wieloplanszowe

Ocena: 4 na 5

Bogata , zróżnicowana oferta, może kalendarium trochę przeładowane.... Na pewno każdy wybierze coś dla siebie..

Kamila
Kalendarze pod reklamę

Ocena: 5 na 5

Idealne jako prezent do domu oraz, po wykonaniu nadruku firmowego, jako gadżet reklamowy. Zróżnicowana oferta pozwalająca na dobór kalendarza do własnych upodobań.

Miron
Noce księżycowe

Ocena: 5 na 5

Bardzo ciekawy i niestandardowy pomysł. Spotkałem się z takim tematem kalendarza po raz pierwszy. Moja Babcia jest wniebowzięta. Polecam gorąco, babcia też poleca

Andrzej Adamaszek
opinia

Ocena: 5 na 5

nareszcie firma lucrum postarała sie o super kalendarze wszczególności super kalendarz dziewczyny w bikini wakacyjne dziewczyny i gorące dziewczyny

Krzysztof
Kalendarze

Ocena: 5 na 5

Chyba najlepsze Polskie wydawnictwo, bdb dobr tematow , bdb projekt, swietna kolorystyka oraz jakosc wydania, sprawia ze te kalendrze chce sie wieszac na scianie, przyciagaja wzrok , i wyrozniaja sie smakiem. Co roku kuouje w Lucrum i zawsze jestem zadowolony

Jan Siemiński
dziekuje

Ocena: 5 na 5

bardzo dziękuje za wznowienie kalendarza z misiami , jest troche inny lecz ogólnie bardzo dobra szata graficzna , chociaz nie ma juz tak zaznaczonych świąt jak były w starych wydaniach . Wnuczka powiedziała mi .ze tez jest fajny i to sie liczy , własnie zdanie dzieci . Dziekuje i zycze zdrowych i spokojnych swiat dla wszystkich pracujacych przy wydawaniu kalendarzy i dalej prosimy o misie

jad -wiga
przyszłoroczny kalendarz

Ocena: 5 na 5

kalendarz dziewczyny w bikini na 2019 który widziałem na facebooku jest naprawde super tylko tak dalej

Krzysztof
Poezja Natury

Ocena: 5 na 5

Od wielu lat towarzyszy mi co dzień. Jest przecudny, wielki pokłon dla autorów zdjęć. Jeżeli kiedykolwiek zniknie z Waszej oferty to będzie znaczyło koniec wydawnictwa. Gdybym miała kupić 2 Wasze kalendarze ścienne, co do wyboru drugiego miałabym wielki dylemat, który wybrać. Wszystkie są wspaniałe - ale Poezji Natury nic nie przebije.

Urszula Matławska
Kalendarz Żaglowce Świata 2021

Ocena: 1 na 5

Dlaczego nie ma w tym roku takiego kalendarza? Przez wiele lat był

Janusz
Odpowiedź Redakcji:

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszych kalendarzy. faktycznie w tym roku nie ma kalendarza "Żaglowce świata". Spowodowane jest to znikomym, zainteresowaniem naszych odbiorców. Mam nadzieję, że przyszły rok okaże się być lepszym, zarówno dla nas jako producentów, jak i dla Państwa jako odbiorców. Mamy nadzieje, że w kolejnym, roku tytuł "Żaglowce Świata" pojawi się ponownie w ofercie naszego wydawnictwa.
Pozdrawiamy całym zespołem i życzymy spokojnych świat Bożego Narodzenia.

Rozczarowanie

Ocena: 3 na 5

Od lat kupuję kalendarz "Polska w malarstwie". Uważam, że jest piękny choć co z roku na rok jakby uboższy... Edycja 2020 miała grafikę o szerokości (lub jak kto woli wysokości) 25 cm a edycja 2021 ma już tylko 23 cm. Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat zostanie tylko pasek. O grubości już papieru nawet nie wspominam. Oszczędności w produkcji zaczynają osiągać granice absurdu... Ot, taka to nasza Polska specjalność...

Krzysztof
Odpowiedź Redakcji:

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszych kalendarzy.
Faktycznie samo zdjęcie obrazu jest w bieżącym kalendarzu nieco mniejsze niz poprzednio. Podyktowane jest to prośbami naszych odbiorców o dołożenie do kalendarium dwóch skróconych kalendariów:
miesiąca poprzedzającego miesiąc główny (bieżący) oraz miesiąca kolejnego, następującego po miesiącu głównym (bieżącym).

Bardzo dziękujemy za Pana sugestię, jeśli tylko nie będzie ona odosobniona, wrócimy do poprzedniego układu lub w jakiś inny sposób postaramy się zwiększyć powierzchnię zdjęcia w projekcie całej strony.

Natomiast jeśli chodzi o grubość i jakość papieru, zapewniam, że korzystamy cały czas z takiego samego - papier kredowy, błyszczący 130 g/m2.
Bardzo dziękujemy za informację o Pana odczuciu co do papieru, sprawdzimy dokładnie z czego to wynika - być może papier na etapie produkcji jest walcowany dwukrotnie co daje co prawda większą odporność na wilgoć, ale daje też w dotyku odczucie mniejszej gramatury . Na pewno to sprawdzimy i mamy nadzieję, że przyszłoroczne kalendarze nie zawiodą Pańskich oczekiwań.
Jeszcze raz dziękujemy za korzystanie z naszych produktów.
Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku
Zespół Wydawnictwa Lucrum

Brak TK

Ocena: 3 na 5

Od lat towarzyszył mi kalendarz Polska z serii TK - z trzema miesiącami na stronie, wysoki, dobry graficznie. Niestety zniknął z oferty. Wróci? Kupiłam w tym roku Polskę w mniejszym formacie, z 2 miesiącami tylko w miniaturze, ale to nie to samo....

Lidia
Odpowiedź Redakcji:

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszych kalendarzy.
faktycznie w tym roku nie mamy w ofercie serii kalendarzy TK.

Spowodowane jest to trudną sytuacją rynkową w związku z okresowym zamknięciem punktów sprzedaży detalicznej, co z kolei podyktowane jest rządowymi obostrzeniami, wprowadzonymi ze względu na sytuacja pandemiczną.

Mamy nadzieję, że przyszły rok okaże się być lepszym, zarówno dla nas jako producentów, jak i dla Państwa jako odbiorców.
Mamy nadzieje, że w kolejnym roku ta seria kalendarzy pojawi się ponownie w ofercie naszego wydawnictwa, zwłaszcza, że cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników naszych kalendarzy.

Jeszcze raz dziękujemy za korzystanie z naszych produktów.
Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku
Zespół Wydawnictwa Lucrum

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.