KALENDARZE trójdzielne 2023

Opracowane zostały głównie dla potrzeb biurowych. Posiadają trzy oddzielne kalendaria: miesiąc poprzedni, miesiąc bieżący (wyróżniony tłem) oraz miesiąc następny, naklejone na wspólnej tekturce (tzw. „plecki”) z miejscem pod nadruk reklamowy. Kalendarium jest duże i czytelne, tak aby było widoczne z daleka, bez konieczności podchodzenia. W komplecie znajduje się również plastikowy pasek z czerwonym okienkiem, dla wydzielenia dnia bieżącego. Kalendarze trójdzielne zaopatrzone są w „główkę”, czyli zdjęcie, naklejone na specjalną tekturę, która daje efekt wypukłości. Tematyka fotografii obejmuje pejzaże, kwiaty, dzieci, motoryzację, zwierzęta, malarstwo itp.

Kalendarze trójdzielne pozwalają na łatwiejsze organizowanie i zarządzanie czasem, tak swoim jak i całego zespołu. Osobom o większych wymaganiach w tym temacie polecamy kalendarze książkowe. Są one szczególnie przydatne dla menadżerów i kadry kierowniczej.

Jako elegancki dodatek, do kalendarza można dokupić kopertę „eko”.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze trójdzielne

Ocena klientów: 5.0 / 5 Ilość opinii: 5
Piękne kalendarze

Ocena: 5 na 5

Jak co roku kupuję kalendarz tego właśnie Wydawnictwa. Bardzo podoba mi się dobór zdjęć ponad kalendarium. Sam układ miesięcy jest przejrzysty i, pomimo dużej oraz czytelnej czcionki, pozostało jeszcze miejsce na niewielkie notatki. Gorąco polecam.

Tomek
Halo, co roku kupuje, bedac na leczeniu w Cieplicach, kalendarze trojdzielne Waszej Firmy, sa pod kazdym wzgledem wspaniale. W tym roku niestety nie, korona. Czy nie ma firmy, ktoraby sprzedawala te kalendarze za granice?

Ocena: 5 na 5

a.wistel€web.de
a.wistel@web.de

Ocena: 5 na 5

kiedy nareszcie beda,, sa bardo ladne, jak je kupic nie jadac so Polski?

Ocena: 5 na 5

Halo, czy w tym roku beda kalendarte Kt na rok 2022?

Odpowiedź Redakcji:

Tak, w naszej ofercie będą kalendarze KT na rok 2022.
Pozdrawiamy, zespół Wydawnictwa Lucrum.

Polecam

Ocena: 5 na 5

Tak samo jak poniżej !!! Jak co roku kupuję kalendarz tego właśnie Wydawnictwa. Bardzo podoba mi się dobór zdjęć ponad kalendarium. Sam układ miesięcy jest przejrzysty. Polecam !!!

KRYS

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.