KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2024

RODZAJE KALENDARIUM do kalendarzy książkowych

RODZAJE OKLEIN do kalendarzy książkowych

Kaledarze książkowe oprawione okleiną Vivella
Vivella
Kaledarze książkowe oprawione zadrukowaną okleiną
Soft
Kaledarze książkowe oprawione okleiną Relief Vivella
Relief

Okleina Vivella

Charakterystyka okleiny:

Skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; imitacja maszynowego przeszycia oprawy; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe.

Kalendarze w tej oprawie to:

Okleina Soft

Charakterystyka okleiny:

Papierowa (kolorowa-grafi czna, drukowana), uszlachetniona specjalną aksamitną folią, zabezpieczającą przed ścieraniem oraz zabrudzeniem okładki.

Kalendarze w tej oprawie to:

Okleina Relief

Charakterystyka okleiny:

Okleina VIVELLA + ozdobne tłoczenie na przedniej okładce; skóropodobna, termoprzebarwialna, półmatowa, miękka i delikatna w dotyku; do indywidualizacji na tylnej okładce; pod tłoczenie suche oraz folią metalizowaną, nadruk tampondrukiem, sitodrukiem, nadruk UV, grawerowanie laserowe, znakowanie cyfrowe.

Kalendarze w tej oprawie to:

TYPY OKŁADEK do kalendarzy książkowych

Okładka do kalendarzy książkowych - Standard
Standard

Okładka Standard

Charakterystyka okładki:

Okładka jest sztywna i twarda (między okleiną a wyklejką znajduje się tektura z gąbką; lub sama tektura - w przypadku kalendarzy 11T).

Kalendarze w tej oprawie to:

Mapy w kalendarzach książkowych


Sprawdź dostępność kalendarzy książkowych.

Oferta przeznaczona dla urzędów, firm, biur, kancelarii, a także klientów indywidualnych.
Szeroki wybór modeli, formatów oraz układu graficznego kalendarium umożliwia wybranie kalendarza najlepiej dostosowanego do konkretnych wymagań. W zależności od potrzeb można wybrać kalendarz w układzie dziennym, z całą stroną przeznaczoną na notatki, lub kalendarz w układzie tygodniowym, z mniejszymi polami na zapiski, lecz widocznym całym planem tygodnia.
W kalendarzach książkowych podany jest rozkład godzin dla każdego dnia, fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, jak również bieżąca numeracja dni i tygodni roku. Część informacyjna zawiera wiele praktycznych informacji wraz z mapami.
Istnieje możliwość personalizacji i indywidualizacji produktu.

Uwaga: ze względu na różne ustawienia monitorów rzeczywisty kolor oprawy może się nieco różnić od prezentowanego na zdjęciach. W przypadku wątpliwości zapraszamy do zamówienia bezpłatnego wzornika opraw.

Informacje o certyfikatach

Wszystkie materiały użyte do produkcji kalendarzy książkowych są zgodne z wymogami ekologicznymi Unii Europejskiej. Papier wyprodukowano z bielonej celulozy bez stosowania chloru i kwasów, który wytwarzany jest w technologii wykorzystującej miazgę chemiczną, co sprawia, że jest on przyjazny środowisku. Pozostałe surowce zostały skontrolowane bądź posiadają odpowiedni certyfikat. Cały proces produkcji odbywa się w Europie i podlega generalnym dyrektywom Unii Europejskiej oraz odpowiada etycznym i moralnym standardom rynku pracy.

Opinie

Dodaj opinię

Kalendarze książkowe

Ocena klientów: 4.9 / 5 Ilość opinii: 9
Bardzo ładny kalendarz

Ocena: 5 na 5

Do wielu lat używam kalendarzy książkowych. W tym roku postanowiłem kupić Państwa kalendarz. Bardzo mi przypadł do gustu. Wspaniały papier - nie na zbyt cienki by tekst z drugiej strony nie przebijał, a jednocześnie niezbyt gruby by cały produkt nie był zbyt ciężki. Stonowana kolorystyka i eleganckie wykończenie dopełniają całości

Jan Nowak
Najlepsze kalendarze

Ocena: 5 na 5

Ten typ kalendarza to chyba najlepszy, co roku zawsze kupuję sobie taki.

adr
Kalendarze książkowe

Ocena: 5 na 5

Bardzo ładne kalendarze, ciekawe wzornictwo i perfekcyjne wykonanie. Oprócz przyjemnego w dotyku papieru na kartki i ergonomicznego rozmieszczenia elementów, w kalendarzu znalazłem również ciekawe i przydatne informacje w części dodatkowej. Gorąco polecam produkt.

Janusz
Kalendarze książkowe

Ocena: 4 na 5

Od lat kupuję kalendarze opatrzone znakiem logo „L” . Nie brakuje im niczego. Cieszę się, że w ofercie pojawiły się w końcu kalendarze książkowe. Polecam produkty tego wydawcy.

Kajetan
Kalendarze książkowe

Ocena: 5 na 5

Bogata, różnorodna oferta kalendarzy książkowych, bogata kolorystyka okładek i ciekawe wzornictwo.

Ilona

Ocena: 5 na 5

Uwielbiam Wasze kalendarze! :)

Karolina Re.
lucrum forewer

Ocena: 5 na 5

wasze kalendarze są wspaniałe ,super zrobione ,wygodne w planowaniu w ,funkcjonalne, duży wybór ,pięknie wydane .... no po prostu najlepsze tak 3mac polecam wszystkim

ania
Przepiękny kalendarz ścienny

Ocena: 5 na 5

W 2016 na poczcie kupiłem przepiękny kalendarz PK1 Piękno przyrody. Rok później już takich na poczcie nie było, teraz zamawiam bezpośrednio w wydawnictwie, bo chcę je mieć w domu i w pracy. Żałuję , że nie ma ich na poczcie, ani w sklepach, bo w wielu polskich domach byłaby to jedyna piękna rzecz na ścianie, przyciągająca oko. Więcej piękna w naszych domach! Choćby w formie kalendarza.

Artur Nidzgorski
Jestem zadowolona.

Ocena: 5 na 5

Kupiłam kalendarz uniwersalny - jest naprawdę świetny! Cieszę się, że w końcu trafiłam na kalendarz z dużą ilością stron do notatek. Uwielbiam też wszelkiego rodzaju tabelki, brakuje mi tylko ze dwóch gotowych tabel na stały plan dnia.

Anna Chaber

Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.