Producent kalendarzy firmowych

Jesteśmy uznanym na rynku krajowym producentem kalendarzy dla firm. Oferujemy szybką i sprawną obsługę, dobrej jakości papier oraz uwzględnienie preferencji klienta w kalendarzach firmowych.
Jednym z filarów naszej produkcji są kalendarze pod reklamę. Produkty te posiadają specjalne miejsce pod nadruk, który może być wykonany techniką sitodruku lub tampondruku. Oczywiście możliwy jest także nadruk offsetowy, ale jedynie przy większych nakładach (na poziomie ok. 1000 szt. jednego wzoru).
Jeśli zamówienie jest większe, nierzadko zamiast wybierać gotowy wzór z naszej bogatej palety klient decyduje się na wykonanie indywidualnego kalendarza. Jest to bardzo często dużo tańszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy kalendarzach planszowych, gdzie nadruk reklamowy oraz projekt jest drukowany przy jednym przebiegu maszyny drukującej. Szczegóły techniczne i finansowe ustala się indywidualnie w zależności o zamówienia.
Innym działem naszej produkcji są kalendarze książkowe, które dzięki ich personalizacji, są uznanym produktem w branży reklamowej. Efekt przebarwienia na wytłoczeniu oraz możliwość imiennej indywidualizacji powoduje, że bardzo często sięgają po nie firmy poszukujące dobrego gadżetu reklamowego.Nasz portal korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.